UA-213830044-1

Tıkanıklık Açma

Balıkesir Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Altyapı bizim işimiz, kanalizasyon & Balıkesir Tuvalet Tıkanıklığı Açma sorunlarınız da bir telefon kadar uzağınızdayız…

Balıkesir'in altyapı lideri Metin GÜNER Tesisat, Balıkesir Tuvalet Tıkanıklığı Açma adı altında çalışarak altyapı sorunlarınızı profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturup, size temiz bir yaşam sunuyoruz.
Tuvalet gideriniz mi tıkandı? Bu tip sorunları düşünmek yerine
Balıkesir Tıkanıklık Açma adresinden bize ulaşabilir veya 0 538 215 10 50  numaralı telefondan bize ulaşın, sorunu kökünden halledelim.
Tıkanıklık açma, Tıkalı kanal açma, Balıkesir Tuvalet Tıkanıklığı Açma konusunda uzman işçi kadromuz ve güvenilir iş tecrübemiz ile önce sorunu tespit ediyoruz.
Tuvalet Neden Tıkanır ?
Islak mendiller gider suyuna karıştığında belli bir noktada birikir ve kanalizasyon arızasına neden olur.
Anlık kullanımdan sonra tuvalete atılan rulo kağıtlar katı halde olup gider borularını tıkayan öncü cisimlerden dir.
Tuvalet gider boruları ile aynı hacimdeki cisimler gidere atıldığı veya karıştığı vakit yine tıkanıklığa yol açar.
Rulo kağıt ve ıslak mendilin yanı sıra poşet, naylon, ped ve çocuk bezi gibi plastik cisimler de pimaş tıkanıklığına neden olan maddelerdendir.
Kedi kumu, saksı toprağı gibi atık maddeler tuvalete karıştığı vakit önemli bir tehdit unsuru oluşturur bu cisimler bir süre sonra logarda birikir ve sizi logar temizleme işlemine tabii tutar.
Katı ve sert cisimler de tuvaleti tıkar.
Bize gelen şikayetler genelde bu maddeler üzerinedir, Tuvalet Tıkanıklığı  Açma Balıkesir dışında harici sorunlar da olabilir. Harici sorunları bizzat evinize gelerek kendimiz teşhis ediyoruz.
Tuvalet Tıkandığında Neler Yapmalıyım ?
Tuvaletiniz tıkandığı zaman, sorunun geçici mi yoksa kalıcı mı olduğunu öğrenmek için öncelikle kendiniz sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Öncelikle tıkanıklığın ufak boyutta mı yoksa büyük boyutlarda mı olduğunu gözlemleyin. Ufak boyutlardaki tıkanıklığı gidere doğru yönlendireceğiniz hafif tazyikli su ile açabilir veya ufak boyuttaki tıkanıklık size yakın bölgedeyse örneğin uzun sopa gibi bir eşya yardımı ile açmaya çalışabilirsiniz.
Eğer ki tıkanıklık ulaşması zor bir yerde ve bu sizin için ciddi bir sorun haline gelmiş ise o zaman bizimle irtibata geçin ve size kesin çözüm sağlayalım. Ulaşması ve açması zor olan tıkanıklığı kendiniz çözüme kavuşturmaya çalışırsanız daha büyük sorunların oluşması da olası ihtimaller arasına girebilir. Örneğin; pimaşa vereceğiniz bir hasar durumunda alt yapınızı yenilemek zorunda kalabilirsiniz veya gider açma problemi baş gösterebilir bu sizin için hem maliyetli olacaktır hem de sorunun çözüme kavuşması oldukça zaman alacaktır.
Sifonu Çekmeme Rağmen Pislikler Bir Türlü Gitmiyor! Ne Yapmalıyım? (Balıkesir Tuvalet Tıkanıklığı Açma)
Tüm çabalarınıza rağmen lavabo tıkanıklığı bir türlü açılmıyorsa ve hatta kanalizasyon arıza gibi daha beter bir hal aldıysa, bizi aramalısınız. Firmamız , Balıkesir'in tüm noktalarına Metin GÜNER Sıhhi Tesisat Gider ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma hizmet için servis gönderebilmektedir.
Tuvalet Geri Taştı ! Ne Yapmalıyım?
Bu sorunun en büyük sebebi logarlarda ki tıkanıklıktır. Logar tıkalı olduğunda geri taşma yapar, üst katınızda oturan komşunuz tuvaleti kullandığınızda sizin bölgenizde bir taşma oluyorsa bu durum sizin tuvalet giderinizin tıkalı olduğu anlamına gelir.Tuvalet taşma yaptığında, lavabo giderinden, banyo giderinden, ve yer süzgeçlerinden taşmalar görülebilir. Eğer varsa foseptik çukurunuzu kontrol edin foseptik kuyusu temizleme işlemini okumanızı öneririz

Tuvalet Neden Kokar ? (Balıkesir Tuvalet Tıkanıklığı Açma)
Tuvaletlerde oluşan tıkanıklık, ev ve iş yerlerinizde istenmeyen kokulara sebebiyet verir. Defalarca temizlemenize rağmen kokular, tıkanıklık yüzünden bir türlü yok olmaz ve bu durum sizin için gerçekten can sıkıcı bir hale gelir. Eğer eviniz, çeşitli parfümler ve oda spreylerini kullanmadan kötü kokulardan bir türlü arınmıyor ise ve bu kokunun merkezi tuvaletiniz ise tuvalet giderinde tıkanıklık var demektir. Sizleri hazırlıksız yakalayan bu tıkanıklık ve beraberinde getirdiği kötü koku sonucu kirli su baskınları da görülebilmektedir. Bu durumdan kurtulmak için logarınız tıkanmış olabir.

Hızlı iletisim
  • 0538 215 10 50 
  • 0538 215 10 50
Uzman Personel
Hızlı iletisim